Provozní doba

Eshop a prodejna:   PO-PÁ 8.00 - 16.00

Autoservis:                PO-PÁ 8.00 - 17.00

Michani autolaků

Aplikační centrum nanokosmetiky PIKATEC

Jsme proškolené aplikační centrum unikátní nanokosmetiky Pikatec.
Váš vůz u nás dostane kompletní péči.
Jste vlastníkem aplikačního voucheru? Uplatněte ho u nás! 
Informace a objednání aplikace Pikatec na Váš vůz na tel: 381 256 353, 722 046 472, e-mail: [email protected]Nanotechnologie Pikatec Car je nejmodernější ochrana laku, kol a skel vašeho vozu, která je patentována Technickou univerzitou v Liberci.
Nanočástice na povrchu laku utvoří neviditelný ochranný štít, který vniká do mikrotrhlin laku a chrání ho před poškozením. Letící předměty (špína, štěrk,...) se od vrstvy nanočástic odrazí a nedochází tak k poškození laku v takové míře (eliminace větší části škrábanců).
Podívejte se na krátké video
Jedno nanesení politury Pikatec plně ochrání Váš vůz celých 12 měsíců, oproti klasickým voskům, které poskytují ochranu od 3 maximálně však do 6 měsíců.

Politura vydrží na povrchu výrazně déle, než 12 měsíců a po celou dobu se vyznačuje hydrofobitou (odpudivost proti vodě) a odolností proti poškrábání. Po zhruba 12 měsících začíná ztrácet svou schopnost odolnosti proti UV záření. Po zhruba 18 měsících ztrácí svou pružnost a vlivem tepelné dilatace v ní mohou, stejně jako v laku, vznikat mikrotrhliny, kterými se k laku či dále ke karoserii dostanou voda, nečistoty i chemikálie.

Přetřením politury po jednom roce, se nová vrstva chemicky spojí (naváže) s původní, doplní její strukturu, obnoví pružnost a další nezbytná aditiva, jimiž jsou například UV filtry pro odolnost proti slunečnímu záření a zachování barevné stálosti laku. Vrstva politury je tedy stále homogenní a nevytváří vrstvy, jako je tomu například u lakování.

Více informací naleznete ZDE nebo na www.pikatec.czV této kategorii nejsou žádné výrobky.