Provozní doba

Eshop a prodejna:   PO-PÁ 8.00 - 16.00

Autoservis:                PO-PÁ 8.00 - 17.00

Michani autolaků

Nový FoggyStop PLUS s větším objemem aktivní náplně a s kolorimetrickým vlhkoměrem (kruh orámovaný červenou linkou).  

Inovativní produkt americké firmy SIGNUS Technology Corp. zabraňující zamlžení a vzniku námrazy na vnitřní straně skla automobilu. FoggyStop automaticky udržuje vlhkost vzduchu v autě pod rosným bodem a tak zamezuje zamlžení nebo zamrznutí jinovatky.

Produkt je opatřen orientačním kolorimetrickým indikátorem vlhkosti, pohlcuje pachy vznikající zejména kouřením nebo převozem psů, snižuje riziko koroze svárů karosérie, zejména pak podlahy. Navíc lze výrobek vysušit za 2 minuty a opakovaně použít až 100x po dobu 3 let.

Kdo již zažil stres a nebezpečí ze zamlžení nebo zamrzání čelního skla auta dokáže ocenit toto koncepční řešení. Výrazně zvyšuje bezpečnost jízdy v automobilu. Výrobek byl úspěšně testován také v extrémních podmínkách rakouských alp.

Specifikace a technické informace:

Indikační kruh mění barvu podle stupně zavlhčení obsahu. Zcela suchý Foggystop PLUS je indikován modrou barvou, která se stoupající vlhkostí přechází v bílou až růžovou barvu. Zcela bílý nebo růžový kruh indikuje nutnost regenerace.

FoggyStop je zařízení, které zabraňuje mlžení a zamrzání skel auta úpravou vlhkosti vzduchu pod rosný bod. Součástí je také kolorimetrický vlhkoměr, který mění barvy v závislosti na vlhkosti vzduchu v automobilu. Úpravu vlhkosti vzduchu provádí pomocí speciální látky s povrchem 90m2/g, takže celkový povrch je více než 1 milión m2. Pomocí tohoto povrchu a proudění mezi tvarovaným obsahem a krystaly dochází k adsorbci vlhkosti a také pachů v automobilu. Absorbovaná vlhkost zůstává uvnitř a neodpařuje se. Obsah lze jednoduše regenerovat (zbavit vlhkosti) v mikrovlnné troubě a znovu použít.

Absorpční materiál je zcela inertní tzn. že se z něj neuvolňují žádné látky, naopak mnoho nebezpečných látek pohlcuje. Z toho důvodu doporučujeme každé 3 roky výrobek nahradit novým. Absorbční látka byla testována zkušebnami. Nemá žádné negativní účinky na lidský organismus, je vyrobena ze sloučenin, které se běžně vyskytují v přírodě, jen jsou upraveny speciálním technologickým postupem k zajištění dokonalých hygroskopických vlastností.

Upozornění: I přez deklarovanou bezpečnost výrobku, nepatří výrobek do rukou dětem do 3 let. Po prokousání obalu hrozí nebezpečí vdechnutí malých částic obsahu.

Sleva 20%

Sleva při koupi 2 ks a více 25%

Sleva při koupi 5 ks a více 30%

Sleva při koupi 10 ks a více 35%

Delivery
Dodací lhůta Dodání dalších kusů cca 10 dnů od objednání.
Instruction
Návod k použití Po vyjmutí výrobku z obalu umístěte na vybrané místo v interiéru automobilu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Odvlhčovač do auta (FoggyStop)

  • Kód výrobku: 16212
  • Skladem: 5

  • 220Kč

  • Cena bez DPH: 182Kč
  • Cena na prodejně: 275 Kč


  • 2 nebo více kusů za 206Kč

  • 5 nebo více kusů za 193Kč

  • 10 nebo více kusů za 179Kč


Podobné výrobky

Sprej proti mlžení MOTIP

Sprej proti mlžení MOTIP

Sprej je určen k preventivnímu ošetření čelních a ostatních skel proti zamlžování. Je určen k&n..

94Kč Cena bez DPH: 78Kč

Odmlžovač skel ANTIFOG Coyote 500 ml

Odmlžovač skel ANTIFOG Coyote 500 ml

Coyote Odmlžovač skel je přípravek vhodný pro ošetření ploch, u kterých chceme zabránit zamlžování..

52Kč Cena bez DPH: 43Kč

Tagy: odvlhčovač, pohcovač, vlhkost, foggy