Provozní doba

Eshop a prodejna:   PO-PÁ 8.00 - 16.00

Autoservis:                PO-PÁ 8.00 - 17.00

Michani autolaků
  • Barva ve spreji VW LA7W REFLEX SILVER metalíza 400 ml

Rychleschnoucí akrylátový lak s vynikající krycí schopností a vysokým leskem. K dostání celkem v 760 odstínech, které pokrývají více jak 14 000 originálních barev vozidel. K identifikaci odstínu je zapotřebí originální číslo barvy, převodník nebo vzorkovnice. Metalické laky je nutné vždy do 30-ti minut po nanesení vrstvy přelakovat bezbarvým lakem MOTIP 

Metalická barva ve spreji - korekční sprej VW Reflex silver met., stříbrná metalíza. Sprej je určen pro drobné opravy laku karoserie, odstín není stoprocentně identický s originálním odstínem. Máte-li požadavek originálního odstínu, je potřeba barvu namíchat dle receptury, viz. Míchání autolaků dle modelu vozu a kódu barvy.

Sprej 400 ml

SLEVA 10%

SLEVA 12% - při koupi 2 ks

SLEVA 15% - při koupi 6 ks


Ilustrační foto


Delivery
Dodací lhůta Dodání dalších kusů cca 10 dnů od objednání.
Instruction
Návod k použití Lakovaný povrch musí být zbaven koroze, odmaštěný a suchý a připravený pro lakování - zbroušený pod vodou .Nejprve použijte plnič a/nebo základovou barvu. Na takto připravený povrch můžete aplikovat barvu ve spreji. Sprej důkladně několik minut protřepejte, proveďte zkušební nástřik. Zakryjte okolní plochy a rovnoměrně nastříkejte několik slabých vrstev. Nechte cca 30 minut zaschnout a přelakujte vrchním bezbarvým lakem. Pro dokonalé splynutí nového laku s okolním prostředím je možné nakonec použít rozstřikový lak Spot Blender.
Technical
Bezpečnostní pokyny Extrémně hořlavý aerosol. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Nádoba je pod stálým tlakem, při zahřívání se může roztrhnout. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním záření. Nevystavujte teplotě vyšší 50°C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Zamezte vdechování mlhy, par, aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte ochranné rukavice, ochranný oděv, ochranné brýle. Při vdechnutí přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechejte ji v poloze usnadňující dýchání. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Necítí-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Barva ve spreji VW LA7W REFLEX SILVER metalíza 400 ml

  • Výrobce: Motip Dupli
  • Kód výrobku: 55300
  • Skladem: ZA 10 DNŮ OD OBJEDNÁNÍ

  • 333Kč

  • Cena bez DPH: 275Kč
  • Cena na prodejně: 370 Kč


  • 2 nebo více kusů za 326Kč

  • 6 nebo více kusů za 315Kč


Podobné výrobky

Barva ve spreji FORD Moondust Silver metalíza 400ml

Barva ve spreji FORD Moondust Silver metalíza 400ml

Rychleschnoucí akrylátový lak s vynikající krycí schopností a vysokým leskem. K dostání celkem&..

348Kč Cena bez DPH: 288Kč

Tagy: barva, metalíza, sprej