Provozní doba

Eshop a prodejna:   PO-PÁ 8.00 - 16.00

Autoservis:                PO-PÁ 8.00 - 17.00

Michani autolaků

Ochranné plachty na auto

JAK OCHRANNÉ PLACHTY POMOHOU VÁM I VAŠEMU AUTU? 

Nechce se Vám v zimě každé ráno škrábat namrzlá okna? V létě se nedá v autě skoro vydržet, jak je karoserie rozpálená od slunce? Lak Vašeho auta už není to, co býval? Objevují se na něm matná místa, ztrácí lesk a původní odstín už také není jako dřív? Není divu, povětrnostní vlivy na něj působí nebývalou silou. V létě je karoserie rozpálená od slunce, v zimě zase promrzlá od mrazu. Smog a soli samozřejmě také odvedou svou ,,perfektní“ práci. Jak lak ochránit před těmito vlivy? Jak se v zimě vyhnout každodennímu škrábání namrzlých oken a jak zabránit slunci, aby z Vašeho vozu vytvořil nesnesitelnou výheň? 

Všechny tyto problémy mohou vyřešit ochranné plachty.

V zimě škrabky, v létě klimatizace!

Všichni máte jistě podobné zkušenosti. Když ráno přijdete v zimě k autu, už jste naštvaní, protože ta námraze je tam zase! Stejně jako včera přehrabujete kastlík auta a hledáte škrabku nebo rozmrazovač. Škrabku máte, super, jenom kdyby to při tom škrábání okna tak nezáblo! A co teprve v létě? O víkendu se po dobrém obědě chystáte s rodinkou na výlet, ale sotva přijdete k vozu, rozpálená karoserie už sálá na dálku. A když otevřete dveře, dýchne na Vás nesnesitelné vedro. A do toho si máte i s dětmi sednout? 

Vozidlo celý rok stojí na ulici nebo na zahradě, nemáte možnost parkovat v garáži. Když jste si auto přivezli, byli jste na barvu svého vozu pyšní, vždyť jste ji také dlouho a pečlivě vybírali. Lak byl lesklý a odstín živý. Přemýšlíte, co se po několika letech s Vaším lakem stalo? Ztratil lesk a jiskru odstínu, zdá se Vám, že je poněkud matný? Povětrnostní vlivy s ním udělaly své. A co teprve kroupy? No ovšem, kroupy jsou čím dál tím častějším jevem, který může na karoserii vozidla napáchat škody, jejichž odstranění si vyžádá nemalé náklady.

Jak Vám ochranné plachty zpříjemní život i usnadní práci?

Někomu se může zdát, že je to mnoho práce, každý den po příjezdu domů natahovat na auto plachtu, ale věřte, vyplatí se to! Plachta ochrání Vaše vozidlo během celého roku. 

* Plachtu na horní část automobilu použijete v každém ročním období. Ochrání střechu, čelní okna, boční okna a zrcátka před ranními mlhami, spadaným listím, smogem i námrazou. Již nikdy nebudete muset škrábat okna! Užitečná je ale i v parném létě, kdy eliminuje dopad slunečních paprsků na střechu a okna automobilu. 

* Ochranná plachta na celé auto může efektivně sloužit jako mobilní garáž. Plachtu lze nasadit prakticky kdekoliv. Karoserii ochrání před smogem a vnějšími vlivy a zabrání tak předčasnému stárnutí laku. Tyto plachty se nyní nově vyrábějí i v provedení waterproof, které jsou nepromokavé a navíc mají velmi jemnou vnitřní vrstvu, která je šetrná k laku.

* Ochranná plachta proti kroupám má vyztuženou horní část, spolehlivě tedy ochrání střechu před přímým dopadem krup. S touto plachtou již nemusíte mít z krup obavy. Nebudete muset čelit obavám, že Vám kroupy zničí karoserii a za opravu se nedoplatíte.

Budete připraveni!

   

Která plachta je právě pro Vás ta pravá? Objednejte si přesně tu, kterou využijete nejvíce. S ochrannou plachtou bude karoserie Vašeho vozidla v bezpečí!